Active Swimwear is zondag 14 juni aanwezig (de 13e zijn we er niet) met een Arena stand bij het NJK Synchroonzwemmen in Drachten.
Speciaal voor dit synchroonzwemweekend laten wij in samenwerking met Arena, hoodies en t-shirts bedrukken (in het zwart en wit, met roze opdruk). De kleding wordt voor het event bedrukt en we brengen het de 14e juni voor jullie mee.
De Arena Hoodies en t-shirts kunnen voorgeordered worden, dan ben je er zeker van dat je er 14 juni in kunt lopen. De bestellingen dienen voor 7 juni binnen te zijn om tijdig door Arena bedrukt en naar ons opgestuurd te kunnen worden.
Ook zijn er speciale badmutsen voor het NJK Synchroonzwemmen in de maak (in een oplage van 50 stuks). Het gaat dus om een limited edition. Heb je interesse zet er dan vroegtijdig een bestelling in.